Kretívny grafický dizajn, sadzba a tlač

Ponúkame komplexné reklamné práce. Od myšlienky, návrhu dizajnu, profesionálneho spracovania až po finálny produkt. Prinášame individuálny prístup ku zákazníkovi, kreatívny grafický dizajn a originálne riešenia pre váš biznis.

Naša ponuka zahŕňa

+ grafické a foto štúdio
+ digitálna, ofsetová a veľkoformátová tlač
+ profesionálne spracovanie a postprodukcia
+ knihy, časopisy, noviny, katalógy, prospekty, kalendáre
+ brožúry, skladačky, plagáty, letáky, produktové obaly
+ pohľadnice, svadobné oznámenia
+ billboardy, pvc bannery
+ samolepky, vizitky, etikety, tašky a obaly

Referencie


Prospekt


DVD Výrobný program


Katalóg


Časopis


Brožúra


Plagát a stojanček

 


Plagát


Plagáty


Katalóg


Mesačník


Skladačka


Leták


Leták


Billboard


Skladačka


Megaboard

Technológie tlače

Ofsetová tlač

Ofsetová tlač je pôvodná a dodnes najvyužívanejšia technológia tlače na veľkých ofsetových strojoch technológiou CMYK. Pre samotnú tlač sú potrebné tlačové podklady vo forme CTP platní. Tlačí sa na akýkoľvek druh papiera pri vyššom náklade. Touto technológiou sa tlačia najmä knihy, časopisy, noviny, katalógy, brožúry, prospekty, firemné bloky, hlavičkvé papiere, kalendáre a mnoho ďalších tlačovín.

Digitálna tlač

Digitálna tlač je ideálna pri menšom náklade. Nie sú potrebné žiadne predtlačové prípravy. Tlačité priamo z počítača. Najčastejšie ide o laserovú alebo atramentovú tlač. Najvhodnejšia pre plagáty, letáčiky, samolepky, etikety, kartičky alebo vizitky.

Veľkoformátová tlač

Veľkoformátovou tlačou sa realizuje tlač billboardov, bannerov, samolepiacich fóílí alebo pvc dosiek na veľkomátových plotroch. Zvyčajne ide o tlač väčších rozmerov. Trvácnosť potlače závisí od použitého materiálu a kvality samotnej tlače.

Sieťotlač

Sieťotlač je najstaršia a dodnes najefektívnejšia technológia potlače, kedy sa farba prenáša na potláčaný predmet pomocou sita na ktorom je osvitnutá grafická predloha. Ptlač textilu, plastov, kovu… a samozrejme papiera. Či už strojovo alebo ručne, vždy sa dosahuje rovnaká kvalita potlače v priebehu celej realizácie tlačovej zákazky. Touto technológiou je možné realizovať prakticky všetky tlačové motívy od jednoduchých vektorov po fotorealistické. Garantovaná je odolnosť potlače voči poveternostným vplyvom.